טיבר וואטסאפמדריך הצטרפות להוט

כל השאלות והתשובות לגבי הצטרפות לשירותי האינטרנט, הטלוויזיה והטריפל של הוט

מדריך הצטרפות להוט
רובין הוד


מהי תשתית הוט?


תשתית האינטרנט בהוט מבוססת כבלים מציעה אפשרות לגלישה במהירות של עד 500 מגה, החיסרון בתשתית זו הוא שהרוחב פס לא אישי והרשת היא "שיתופית" כך שבמידה ובסביבה שלנו מחוברים לאותה תשתית, גולשים ועושים שימוש בו זמני ייתכן שזה ישפיע על הגלישה. בנוסף לתשתית זו לאחרונה נכנסה הוט למיזוג יחד עם חברת אנלימטד, ובכך יש להוט זכות להציע את השירותים שלה על גבי רשת סיבים האופטיים המגיעה למהירות גלישה של עד 1000 מגה.

איזה חבילות טלוויזיה ותוכן יש בהוט?


בחבילות הטלוויזיה של הוט קיימים מסלולים שונים כאשר בכל אחד מהם מספר ערוצים שונה. ניתן לראות בקישור הבא על המסלולים והערוצים הכלולים בחבילות הטלוויזיה של הוט. מבחינת התוכן, מעבר לערוצים הלינאריים והבלעדיים, להוט הפקות מקור ייחודיות וספריית VOD ענקית הניתנת בתשלום חודשי במחירים שונים בהתאם לחבילה.

אילו סוגי ממירים יש בהוט?


להוט קיימים מספר ממירים שונים עם יכולות שונות שנצטרך להתאים לצרכים שלנו, לכן לפני שאנחנו בוחרים חבילת טלוויזיה או טריפל הוט, חשוב לבדוק על יכולות הממירי. תוכלו לקרוא בהרחבה בלינק הבא על ממירי הוט

אני רוצה קו טלפון ביתי, מה הכי מומלץ?


הטלפון הביתי של הוט עובד על גבי רשת הכבלים ולא תלוי בהפסקת האינטרנט אך במקרה בו תהיה הפסקת חשמל, הטלפון לא יעבוד כך שאם קיים ברשותכם לחצן מצוקה, כדאי לחשוב פעמיים האם שירות הטלפון הביתי של הוט רלוונטי. במידה ומצאנו בשירות זה נחוץ, נשאר לנו לבחור חבילה עם בנק דקות שיתאים למספר הדקות שאנו צפויים לדבר או לחלופין, לקחת חבילה משולבת לדוגמת טריפל הוט הכוללת מסלול ללא הגבלה.

יש לי ראוטר פרטי, אני יכול להשתמש בו?


אם מדובר בחבילת אינטרנט או חבילת טריפל על גבי תשתית הכבלים של הוט לא נוכל להשתמש בראוטר פרטי ונהיה חייבים בהשכרת נתב מול הוט, אם בכל זאת נרצה להשתמש בראוטר פרטי מטעמי אבטחה ויציבות הרשת, עם קצת רקע טכני ובמידה ומדובר על נתבי HotBox נוכל לעשות ברידג' ולהגדיר את הנתב של הוט כמודם ולהשתמש בציוד הפרטי כראוטר.

איזה סוגי ראוטרים הוט מציעה?


בחבילות האינטרנט והטריפל המבוססת על גבי תשתית הכבלים של הוט ניתן להשכיר את נתב hotbox4 התומך במהירות גלישה של עד 500 מגה בעלות חודשית של 16.9₪, בנוסף יש אפשרות לשדרג לhotbox5 שגם הוא תומך במהירות גלישה של עד 500 מגה, אך הוא מתקדם הרבה יותר, מאפשר קליטה לטווח רחב, ריבוי משתמשים בו זמנית וניתוב רשתות WiFi אוטומטית לגלישה אופטימלית. בנוסף לנתבי הhotbox שהוט מציעה, בחלק מחבילות הטריפל תוכלו לקבל את ממירי הFiberBox שהן עצמן משמשים בין היתר גם כנתבים.

ומה לגבי ההתקנה?


מבחינת התקנה בתשתית הכבלים של הוט, בכל מקרה נצטרך מתקין שיחבר את התשתית והציוד, העלות על התקנה זו היא חד פעמית ועומדת על סך 69₪. במקרה של התקנה עבור תשתית סיבים אופטיים, העלות חודשית ועומדת על סך 7.9₪ למשך 36 חודשים.

מצאתם טעות בכתבה? רוצים לחדד או להוסיף משהו? צרו איתנו קשר, נשמח לשמוע מכם!
ליצירת קשר
מוצרים שעשויים לעניין אותך הוט 200 מגה חבילת טלוויזיה הוט טריפל הוט 200 מגה הוט פייבר 600 מגה