טיבר וואטסאפמדריך הצטרפות לבזק

כל השאלות והתשובות לגבי הצטרפות לשירותי האינטרנט של בזק

מדריך הצטרפות לבזק
רובין הוד


איזו תשתית תתאים לנו?


בזק מספקת חבילות אינטרנט עם ספק לבחירה תחת חשבונית אחת דרך בזק על גבי תשתית הטלפון הביתי במהירות נמוכה יחסית של בין 15 מגה ל200 מגה באזורים מסוימים, זה בעיקר תלוי כמה ארון התקשורת רחוק מהמרכזייה, אך הייתרון הבולט בתשתית זו הוא שנקבל רוחב פס אישי, מה שיאפשר לנו גלישה יציבה יותר. בנוסף לתשתית הנחושת של בזק, לחלקנו קיימת אופציה נוספת שמאפשרת גלישה במהירות של עד 1000 מגה והיא תשתית סיבים האופטיים של בזק. תוכלו לבדוק אם קיימת לכם אפשרות לתשתית כזו אונליין מול אתר החברה.

איזה סוגי נתב בזק מציעה?


הנתב הבסיסי שבזק מציעה בחבילות האינטרנט שלה הוא VTECH NB403
התומך במהירות של עד 300 מגה ומוצע במודל רכישה בלבד.
בנוסף, בזק מציעה את נתב BE, נתב הדגל של בזק המוצע במודל השכרה, תומך במהירות של עד 1000 מגה, בעל תמיכה בריבוי מכשירים המחוברים לרשת הביתית ותומך בטכנולוגיית MESH לכיסוי קליטת הWiFi בבית.

יש לי ראוטר פרטי, אני יכול להשתמש בו?


בתשתית בזק נוכל להשתמש בראוטר פרטי ללא צורך בהשכרה, מה שיוזיל לנו את התשלום החודשי עבור חבילת האינטרנט אך במקרה זה חשוב שנדע שלא נקבל תמיכה טכנית מבזק על הציוד פרטי.

אני רוצה קו טלפון ביתי, מה הכי מומלץ?


הטלפון הביתי של בזק עובד על גבי תשתית קווית ולא תלוי בהפסקת חשמל או הפסקת האינטרנט, לכן איכות הקו של הטלפון הביתי של בזק היא הטובה ביותר כרגע והמחיר בהתאם.
בזק מציעה שני מודלים, מסלול "קו קל" כאשר נשלם על כל דקת שיחה סכום קבוע מראש או חבילות טלפון עם בנק דקות ידוע מראש כאשר על כל חריגה ממנו נשלם בהתאם.
אם יש ברשותכם לחצן מצוקה או ששירות טלפון ביתי חשוב עבורכם, עשו השוואת טלפון קווי בין החבילות המוצעות ותתאימו את החבילה לצרכים שלכם.

ומה לגבי ההתקנה?


גם בחבילת האינטרנט של בזק הפועלת על גבי תשתית הטלפון הביתי וגם בחבילת האינטרנט של בזק הפועלת על גבי תשתית סיבים אופטיים, ההתקנה פשוטה למדי, לאחר ההצטרפות לחבילה המבוקשת, בזק יתאמו לנו התקנה ויגיעו לחבר את התשתית והציוד. מבחינת מחיר ההתקנה, בחבילות האינטרנט הרגילות בבזק הפועלות על גבי תשתית הטלפון הביתי, ההתקנה תעלה לנו סדר גודל של 50₪, אך אם נרצה תשתית סיבים אופטיים של בזק נצטרך להוציא סכום של 900₪ עבור בניין מגורים ו1800₪ עבור בית פרטי. במקרה בו כבר קיימת תשתית בזק פעילה או תשתית סיבים אופטיים של חברה מתחרה, ההתקנה היא ללא עלות.


מצאתם טעות בכתבה? רוצים לחדד או להוסיף משהו? צרו איתנו קשר, נשמח לשמוע מכם!
ליצירת קשר
מוצרים שעשויים לעניין אותך אינטרנט בזק 100 מגה בזק קו טלפון 50 דקות אינטרנט בזק סיבים