טיבר וואטסאפתשתית הסיבים של בזק - Bfiber

בזק נכנסת לתחום הסיבים ומשיקה חבילות סיבים אופטיים, אך באילו תנאים? הכל כאן

תשתית הסיבים של בזק - Bfiber
רובין הוד


עד היום לקוחות בתשתית בזק שפועלת על גבי תשתית הטלפון, גלשו באינטרנט במהירות נמוכה יחסית שנעה בין 15-100 מגה ובאזורים מסוימים עד 200 מגה, מה שגרם ללקוחות פוטנציאלים חוסר שביעות ופזילה למתחרות אחרות שמספקות מהירויות גלישה גבוהות יותר.
ובכן, בזק נכנסת לתחום הסיבים , משיקה את Bfiber ובכך מציעה גם הצטרפות לחבילות אינטרנט על גבי תשתית סיבים אופטיים שמאפשרת חיבור לאינטרנט במהירות של עד 2500 מגה הורדה ועד 250 מגה העלאה.

בזק תציע שלושה מסלולי תשתית ברשת Bfiber:


תשתית אינטרנט בזק Bfiber 600 מגה הורדה ו-60 מגה העלאה בעלות של 109₪
תשתית אינטרנט בזק Bfiber 1000 מגה הורדה ו-100 מגה העלאה בעלות 119₪
תשתית אינטרנט בזק Bfiber 2500 מגה הורדה ו-250 מגה העלאה בעלות 149₪

חשוב לשים לב שמדובר על חבילות הכוללות את תשתית האינטרנט בלבד ולא כוללות תשלום עבור ספק התוכן המשתנה בהתאם לספק הנבחר, נתב תומך במידה ולא קיים ברשותכם והתקנת הסיב שעומדת על 12.5₪ לבניין מגורים ו-25₪ עבור בית פרטי בתשלום חודשי למשך שלוש שנים. דבר נוסף שחשוב לציין הוא שבמידה וקיימת במקום ההתקנה תשתית סיבים פעילה של חברה אחרת, בזק לא תגבה עלות התקנה (פרט לחבילת ה-2.5 גיג'ה שבזק בלבד מסוגלת לספק כיום את התשתית למהירות זו)

ניתן לבדוק אם קיימת לנו אפשרות לחיבור תשתית סיבים אופטיים של בזק מול אתר החברה, לאחר מכן להיכנס לטיבר, להשוות בין חבילות בזק הקיימות, לבחור את החבילה המתאימה ולקבל על כך החזר כספי של עד מאות שקלים ישירות לחשבון הבנק או פייפאל.

מצאתם טעות בכתבה? רוצים לחדד או להוסיף משהו? צרו איתנו קשר, נשמח לשמוע מכם!
ליצירת קשר
מוצרים שעשויים לעניין אותך אינטרנט בזק פייבר 1000 מגה אינטרנט בזק פייבר 600 מגה